środa, 20 wrzesień 2017 13:20

Spotkanie z nauczycielami wychowania fizycznego

Napisane przez

Zaproszonych powitał starosta Andrzej Ochlak i koordynator powiatowego sportu Mirosław Urbanowski. Wśród istotnych punktów zebrania było przekazanie informacji: do 30 września wszystkie szkoły muszą się zarejestrować na platformie internetowej:  Ogólnopolskim Systemie Rejestracji Szkół. Pan Urbanowski poprosił o uczestnictwo reprezentacji każdej ze szkół w zbliżającej się Wojewódzkiej Inauguracji Szkolnego Roku Sportowego w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku - 22 września 2017 oraz udział w II Wojewódzkich Orlikowskich Mistrzostwach Zawodach LA II Memoriał im. Kazimierza Okołowskiego - 28 września 2017 w Szkole Podstawowej Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie. Następnie omówiono wojewódzki kalendarz imprez sportowych WM SZS na rok szkolny 2017/2018 oraz ustalono kalendarz powiatowych imprez sportowych na I semestr roku szkolnego 2017/2018. (kalendarz z załączniku). Ostatnim punktem spotkania było omówienie regulaminu Powiatowej Gali Sportu Szkolnego 2018.